27. 1. 2022

Během Dne otevřených dveří 2022 PdF MU se můžete virtuálně potkat se zástupci kateder i se studujícími z jednotlivých oborů a zeptat se na všechno, co vás zajímá. Akce se uskuteční 29. 1. 2022 v čase 9:00 až 13:00. Všechny aktivity budou online prostřednictvím živého přenosu v MS Teams.

Katedru francouzského jazyka a literatury prezentuje doc. Mgr. Václava Bakešová, Ph.D.

V časech 9:30, 11:30 budeme nabízet prezentaci katedry ve spolupráci se studenty naší katedry. Zájemci o studium francouzštiny, v sobotu se můžete těšit na setkání s vedoucí katedry i se zástupci studentů, kteří rádi zodpoví všechny Vaše dotazy a podělí se o své zkušenosti. Připravili jsme pro Vás prezentaci možností studia na naší katedře, a to jak u nás, tak v zahraničí. V 9:30 a v 11:30 začínáme a těšíme se na viděnou a na slyšenou v naší online místnosti viz výše. Také na studentském jarmarku máme svou zástupkyni, tedy neváhejte a navštivte nás v hojném počtu.

Odkaz na online místnost

Více o Dni otevřených dveří na Pedagogické fakultě MU